| Box score | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 3 | 9.3 | 34.7 | 3.3 | 5.3 | 62.5 | 0 | 0.3 | 0 | 2.7 | 4 | 66.7 | 5.7 | 3 | 8.7 | 1 | 1.7 | 3.3 | 6 | 1.7 | 1.3 | 0.7 | 22.7 | |||||||||
| Total | 3 | 3 | 28 | 104 | 10 | 16 | 62.5 | 0 | 1 | 0 | 8 | 12 | 66.7 | 17 | 9 | 26 | 3 | 5 | 10 | 18 | 5 | 4 | 2 | 68 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 3 | 10.8 | 40 | 3.8 | 6.2 | 62.5 | 0 | 0.4 | 0 | 3.1 | 4.6 | 66.7 | 6.5 | 3.5 | 10 | 1.2 | 1.9 | 3.8 | 6.9 | 1.9 | 1.5 | 0.8 | 26.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 181/215 | 84.2% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 3/8 | 37.5% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 01. 18. |
|
Alba Fehérvár | 96 –68 | * | 16 | 31 | 6 | 8 | 75 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 100 | 4 | 6 | 10 | 1 | 1 | 2 | 5 | 0 | 0 | 1 | 29 | |||
| 2 | 2026. 02. 21. |
|
Atomerőmű SE | 79 –74 | * | 8 | 36 | 3 | 6 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 33.3 | 7 | 3 | 10 | 1 | 3 | 4 | 10 | 4 | 1 | 1 | 24 | |||
| 3 | 2026. 02. 22. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 69 –66 | * | 4 | 37 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 6 | 0 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3 | 0 | 15 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport | 23 | 22 | 15.1347 | 28.6657 | 5.8133 | 7162 | 82.182.1 | 00 | 00 | 00 | 3.581 | 5.6128 | 63.363.3 | 6.9158 | 3.581 | 10.4239 | 2.251 | 1.228 | 1.738 | 5.7130 | 1.330 | 122 | 0.37 | 31.1715 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 23 | 22 | 15.1347 | 28.6657 | 5.8133 | 7162 | 82.182.1 | 00 | 00 | 00 | 3.581 | 5.6128 | 63.363.3 | 6.9158 | 3.581 | 10.4239 | 2.251 | 1.228 | 1.738 | 5.7130 | 1.330 | 122 | 0.37 | 31.1715 | ||||
| Összesítés | 23 | 22 | 15.1347 | 28.6657 | 5.8133 | 7162 | 82.182.1 | 00 | 00 | 00 | 3.581 | 5.6128 | 63.363.3 | 6.9158 | 3.581 | 10.4239 | 2.251 | 1.228 | 1.738 | 5.7130 | 1.330 | 122 | 0.37 | 31.1715 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 11 | 11 | 10.9120 | 31.4345 | 4.651 | 5.763 | 80.980.9 | 00 | 00 | 00 | 1.618 | 3.437 | 48.648.6 | 666 | 2.426 | 8.492 | 1.213 | 111 | 2.325 | 4.549 | 1.415 | 0.89 | 0.22 | 23.3256 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 11 | 11 | 10.9120 | 31.4345 | 4.651 | 5.763 | 80.980.9 | 00 | 00 | 00 | 1.618 | 3.437 | 48.648.6 | 666 | 2.426 | 8.492 | 1.213 | 111 | 2.325 | 4.549 | 1.415 | 0.89 | 0.22 | 23.3256 | ||||
| Összesítés | 11 | 11 | 10.9120 | 31.4345 | 4.651 | 5.763 | 80.980.9 | 00 | 00 | 00 | 1.618 | 3.437 | 48.648.6 | 666 | 2.426 | 8.492 | 1.213 | 111 | 2.325 | 4.549 | 1.415 | 0.89 | 0.22 | 23.3256 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 3 | 3 | 9.328 | 34.7104 | 3.310 | 5.316 | 62.562.5 | 00 | 0.31 | 00 | 2.78 | 412 | 66.766.7 | 5.717 | 39 | 8.726 | 13 | 1.75 | 3.310 | 618 | 1.75 | 1.34 | 0.72 | 22.768 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 3 | 3 | 9.328 | 34.7104 | 3.310 | 5.316 | 62.562.5 | 00 | 0.31 | 00 | 2.78 | 412 | 66.766.7 | 5.717 | 39 | 8.726 | 13 | 1.75 | 3.310 | 618 | 1.75 | 1.34 | 0.72 | 22.768 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 9.328 | 34.7104 | 3.310 | 5.316 | 62.562.5 | 00 | 0.31 | 00 | 2.78 | 412 | 66.766.7 | 5.717 | 39 | 8.726 | 13 | 1.75 | 3.310 | 618 | 1.75 | 1.34 | 0.72 | 22.768 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 37 | 36 | 13.4495 | 29.91106 | 5.2194 | 6.5241 | 80.580.5 | 00 | 01 | 00 | 2.9107 | 4.8177 | 60.560.5 | 6.5241 | 3.1116 | 9.6357 | 1.867 | 1.244 | 273 | 5.3197 | 1.450 | 0.935 | 0.311 | 28.11039 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 37 | 36 | 13.4495 | 29.91106 | 5.2194 | 6.5241 | 80.580.5 | 00 | 01 | 00 | 2.9107 | 4.8177 | 60.560.5 | 6.5241 | 3.1116 | 9.6357 | 1.867 | 1.244 | 273 | 5.3197 | 1.450 | 0.935 | 0.311 | 28.11039 | ||||
| Összesítés | 37 | 36 | 13.4495 | 29.91106 | 5.2194 | 6.5241 | 80.580.5 | 00 | 01 | 00 | 2.9107 | 4.8177 | 60.560.5 | 6.5241 | 3.1116 | 9.6357 | 1.867 | 1.244 | 273 | 5.3197 | 1.450 | 0.935 | 0.311 | 28.11039 | ||||||